Täna külastasid Kalamaja Põhikooli 7-9. klasside õpilased Salme Kultuurikeskuses inglisekeelset etendust Romeo ja Julia, mida esitas American Drama Group Europe. Nii mõnelegi oli see esimene kogemus vaadata-kuulata etendust võõrkeeles. Elevust oli palju. Oli tore võimalus õppida keelt väljaspool klassiruumi.
45729887 2161321680790862 2294599721135636480 o
07. novembril külastasime Kalamaja Põhikool 3.b klassi. Rääkisime mardipäeva traditsioonidest, lahendasime mardipäeva ristsõna, arvasime mõistatusi ning valmistusime reede õhtuks - meisterdades ägedaid maske

Teiega oli väga tore - peatse kohtumiseni!

45823061 281285119179117 4756752782277476352 n

Armsad Kalamaja Põhikooli lapsevanemad!

Põhja-Tallinna Valitsuse toetusel on Kalamaja Põhikoolis alates 2017. aastast läbi viidud uimastiennetuslikke tegevusi. Grupitöid ja arutelusid on läbi viidud erineva kooliastme noortega ning kohtumisi peetud ka õpetajatega. Ikka selleks, et ennetada riskikäitumist, aidata kaasa piirkonna terviseedendusele ning püüda leida erinevatele probleemsituatsioonidele lahendusi.

Soovime kutsuda Teid vestlusringi, et arutada teemadel, mis puudutavad noori, alkoholi ning narkootikume, mis on need ohumärgid, millele pöörata lapses tähelepanu, kuidas vältida ohte ning kust vajadusel abi saada?

• Vestlusring 4. klassi vanematele toimub 5. novembril algusega kell 18.00
  • Vestlusring 5. klassi vanematele toimub 6. novembril algusega kell 18.00
  • Vestlusring 6. klassi vanematele toimub 13. novembril algusega kell 18.00
  • Vestlusring 7. klassi vanematele toimub 14. novembril algusega kell 18.00

Arutelu läbiviijaks on MTÜ Living for Tomorrow spetsialist Sirle Blumberg.

Koolitus toimub Kalamaja Põhikoolis, ruumis 114.

Registreerimine

Ootame aktiivset osavõttu.

Koolitus on tasuta.

Hoolides Teie ja meie lastest ning turvalisest keskkonnast!