Joonistuskonkurss „Minu unistuste huvikool“

Joonistuskonkurss “Minu unistuste huvikool” on mõeldud lastele vanuses 6-13 aastat. Lapsed võivad kasutada oma vaba fantaasiat ja loovust oma unistuste kooli visualiseerimisel. Sooviksime näha, milline ta võiks olla ja milliste huvialadega võiks seal tegeleda.Tehnika valik on vaba.

Konkursile esitatud joonistustest koostatakse näitus, mille avamine toimub Tallinna Kopli Noortemajas koos sõbrapäeva tähistamisega 15. veebruaril kell 15.00. Samas toimub ka parimate tööde autorite tunnustamine. Parimatest parimad tööd leiavad suurendatult ja PVC materjalile kantuna koha tulevase huvikooli aiale aadressil  Kari tn 13.

Tööd ootame hiljemalt 5. veebruariks Tallinna Kopli Noortemaja valvelauda, Lina tn 8, 10314 Tallinn, märksõnaga „Joonistuskonkurss“. Töö formaadiks on A3.

Joonistuse tagumisele küljele palume märkida autori ees- ja perekonnanimi, vanus, lasteaia või kooli nimi, juhendaja või vanema ees- ja perekonnanimi, telefon ja e-post.

Ootame meie andekate laste aktiivset osavõttu!