6 413 118 ; E-post: kool [ät] kalamajakool.ee

Kooli visioon

 

Kalamaja Põhikooli visioon on olla mitmekülgset haridust andev silmapaistev teejuht Tallinna koolide seas.

Meie missioon

 

Kalamaja Põhikooli missioon on kasvatada loovaid, julgelt mõtlevaid, tegusaid ja vastutustundlikke kodanikke.

Meie suurim väärtus

 

Meie õpetajad kinnitavad kui ühest suust, et suurim väärtus on meie kooli sõbralik ja usaldusväärne kollektiiv.

Aastast 1915

 

Kalamaja Põhikool ehitati 1915 a. koolimajaks ja on olnud koolina kasutusel järjepidevalt üle 100 aasta. Vabriku tänava koolil on olnud 15 erinevat nime.

Kiusamisest vabaks kool

Tere sõber!

Sinuga on tore koos maailma avastada.
Hoia ikka meeles, et hea kaaslane on:
- salliv, hooliv,
- austav ja julge.

Sõber Karu

Kaasaegne õpikeskkond

Koolimaja sai praeguse välimuse 2008. aastal, kui maja põhjalikult renoveeriti? Ka sel suvel värviti üle klassiruumide seinad, vahetati paljud põrandakatted ja värskendati üldilmet.

Kooli spordiväljakud

Koolil on avar ja eraldatud hoov, kus lapsed saavad puhata, sportida ja mängida. Eriliseks teeb koolihoovi park-staadion, mis tähendab seda, et koolihoovi pargist on kujundatud sportimiskeskus.

Kooli üldkoosolek

Head lapsevanemad,

31.jaanuaril külastasid meie kooli Tallinna linnapea ja abilinnapea koos Põhja-Tallinna linnaosa vanema Raimond Kaljulaiuga. Arutlesime meie kooli juurdeehituse vajaduse üle, tutvustasime linna esindajatele juurdeehituse projektdokumentatsiooni ja koolimaja ruume. Meil on hea meel kinnitada, et linn tunneb vajadust meie kooli laiendamiseks. Kuidas selle plaani teostame, räägime täpsemalt kooli üldkoosolekul.

Kutsume kokku kooli üldkoosoleku, mis toimub 18.veebruaril kell 18.00 Kalamaja Põhikooli aulas. Sel korral viime üldkoosoleku läbi paneelarutelu vormis, et anda lapsevanematele ülevaade juurdeehitusega seotud teemadest ja võimalus kaasarääkimiseks. Paneelis osaleb meie linnaosa vanem Raimond Kaljulaid ja hoolekogu liikmed.

Ootame teid kõiki üldkoosolekule!