Eelkool

Eelkooliga tegeleb MTÜ Kalamaja Põhikool.

Eelkooli registreerimine õppeaastaks 2017/2018 on avatud.

Tunnid toimuvad 2 korda nädalas, esmaspäeviti ja kolmapäeviti. Võtame vastu 1 rühma. Avaldus saata aadressile .

Eelkooli kuutasu on 53 eurot (kontonumber EE422200221050155182, selgitusse lapse nimi). MTÜ sõlmib lapsevanematega ka lepingu. Maksetelt saab tulumaksutagastuse.

Koosolek vanematele toimub 18. septembril kell 18.00, ruumis 309.

triip

Eelkool

"Mängu- ja arendamisring eelkooliealistele" on loodud (5) 6 - 7 aastastele Kalamaja lastele, kes alustavad kooliteed Kalamaja Põhikooli I klassis. "Mängu- ja arendamisring eelkooliealistele" valmistab lapsi ette õpinguteks koolis, andes vajalikud  eelteadmised I klassis õppimiseks ja toetades igati lapse sisseelamist kooliellu.

„Mängu- ja arendamisring eelkooliealistele" ringitöö toimub Kalamaja Põhikooli ruumides, aadressil Vabriku 18. Kestvus: september – mai. Huviringi töö toimub kaks korda nädalas: tööpäeviti kell 16.00 – 18.00. Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel ringitööd ei toimu.

Eelkooli õppekava on registreeritud Haridus- ja Teadusministeeriumis, seega õppemaksult saab taotleda tulumaksutagastust. Meie tegevused: lugemine ja kirjutamine, arvutamine, loodus-ja inimeseõpetus, kunstiline tegevus, muusika ja liikumine. Õppeaasta lõpul saab iga laps tunnistuse, kus kirjeldatakse lapse teadmisi ja üldist koolivalmidust.