Eelkool

Eelkooliga tegeleb MTÜ Kalamaja Põhikool.

Eelkooli registreerimine õppeaastaks 2018/2019 on avatud.

Tunnid toimuvad 2 korda nädalas, esmaspäeviti ja kolmapäeviti. Võtame vastu 1 rühma. Avaldus saata aadressile

Eelkooli kuutasu on 65 eurot (kontonumber EE422200221050155182, selgitusse lapse nimi). MTÜ sõlmib lapsevanematega ka lepingu. Maksetelt saab tulumaksutagastuse.

Eelkool algab 1.oktoobril, koosolek lapsevanematele 18.sept 18.00

triip

Eelkool

"Mängu- ja arendamisring eelkooliealistele" on loodud (5) 6 - 7 aastastele Kalamaja lastele, kes alustavad kooliteed Kalamaja Põhikooli I klassis. "Mängu- ja arendamisring eelkooliealistele" valmistab lapsi ette õpinguteks koolis, andes vajalikud  eelteadmised I klassis õppimiseks ja toetades igati lapse sisseelamist kooliellu.

„Mängu- ja arendamisring eelkooliealistele" ringitöö toimub Kalamaja Põhikooli ruumides, aadressil Vabriku 18. Kestvus: september – mai. Huviringi töö toimub kaks korda nädalas: tööpäeviti kell 16.00 – 18.00. Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel ringitööd ei toimu.

Eelkooli õppekava on registreeritud Haridus- ja Teadusministeeriumis, seega õppemaksult saab taotleda tulumaksutagastust. Meie tegevused: lugemine ja kirjutamine, arvutamine, loodus-ja inimeseõpetus, kunstiline tegevus, muusika ja liikumine. Õppeaasta lõpul saab iga laps tunnistuse, kus kirjeldatakse lapse teadmisi ja üldist koolivalmidust.