6 413 118 ; E-post: kool [ät] kalamajakool.ee

Õpetajad

Konsultatsioonid      
       
Nimi Aine Klass Kontakt
 Anu Lõo  matemaatika  anu.loo [ät] kalamajakool.ee
 Anžela Pallav  inglise keel    anzela.pallav [ät] kalamajakool.ee
 Brita Ahven  ajalugu, ühiskond  9.b  brita.ahven [ät] kalamajakool.ee
 Elde Silvere-Võssar  matemaatika    elde [ät] kalamajakool.ee
 Ene Prangli  matemaatika  8.c  ene.prangli [ät] kalamajakool.ee
 Ene Trepp  loodusained  9.a  ene.trepp [ät] kalamajakool.ee
 Eve Veltri  füüsika, matemaatika  eve.veltri [ät] kalamajakool.ee
 Gerda Tenso  klassiõpetaja  1.a  gerda.tenso [ät] kalamajakool.ee
 Heli Toomejõe  klassiõpetaja  5.a  heli.toomejoe [ät] kalamajakool.ee
 Ingrid Kaups  matemaatika, klassiõpetaja  4.c  ingrid.kaups [ät] kalamajakool.ee
 Endla Raud  logopeed  endla.raud [ät] kalamajakool.ee
 Irena Volkova  vene keel  5.b  irena.volkova [ät] kalamajakool.ee
 Jaana Loorents  klassiõpetaja  1.b, 8.b  jaana.loorents [ät] kalamajakool.ee
 Karin Koort  klassiõpetaja  3.b  karin.koort [ät] kalamajakool.ee
 Katrin Leete  muusika  6.b  katrin.leete [ät] kalamajakool.ee
 Keit Kasvandik  arvutiõpetus    keit.kasvandik [ät] kalamajakool.ee
 Kertu Müür  klassiõpetaja  2.a  kertu.muur [ät] kalamajakool.ee
 Kesti Pära  klassiõpetaja, inglise keel  2.b  kesti.para [ät] kalamajakool.ee
 Kevin Pruus  töö- ja tehnoloogia  4.a  kevin.pruus [ät] kalamajakool.ee
 Kristi Kõpp  klassiõpetaja  1.c  kristi.kopp  [ät] kalamajakool.ee
 Kristina Ruuse  inimeseõpetus  4.b  huvijuht [ät] kalamajakool.ee
 Leli Lepik  kehaline kasvatus  
 leli.lepik [ät] kalamajakool.ee
 Liis Lindma  klassiõpetaja  3.a  liis.lindma [ät] kalamajakool.ee
 Margarita Vähejaus  vene keel  7.a  margarita.vahejaus [ät] kalamajakool.ee
 Mihkel Kangur  loodusained    mihkel.kangur [ät] kalamajakool.ee
 Khrystyna Lytovchenko  inglise keel  kristina.lytovchenko [ät] kalamajakool.ee
 Piret Kõõra  tants  piret.koora [ät] kalamajakool.ee
 Reet Laurisson  eesti keel ja kirjandus  8.a  reet.laurisson  [ät] kalamajakool.ee
 Reeli Kaselaid  inglise keel  6.a  reeli.kaselaid [ät] kalamajakool.ee
 Silvia Luts  kunstiõpetus, HEV-õpetaja  silvia.luts [ät] kalamajakool.ee
 Tarvo Läll  kehaline kasvatus  tarvo.lall [ät] kalamajakool.ee
 Thea Mältsamees  vene keel  thea.maltsamees [ät] kalamajakool.ee
 Tiina Merilo  eesti keel ja kirjandus  tiina.merilo [ät] kalamajakool.ee
 Triin Lääne  muusika  7.b  triin.laane [ät] kalamajakool.ee
 Tuuli Juks  kunst  6.c  tuuli.juks [ät] kalamajakool.ee
 Ulvi Nurmsalu  pikapäevarühma õpetaja, HEV-õpetaja  ulvi.nurmsalu [ät] kalamajakool.ee