6 413 118 ; E-post: kool [ät] kalamajakool.ee

Õpetajad

Konsultatsioonide ajad>>> Laadi fail alla  
NimiAineKlassKontakt
Anneli Sinimets klassiõpetaja  2.a  anneli.sinimets [ät] kalamajakool.ee
Anu Lõo  matemaatika   anu.loo [ät] kalamajakool.ee
Brita Pill ajalugu, ühiskond  7.b  brita.pill [ät] kalamajakool.ee
Ene Prangli matemaatika  6.c  ene.prangli [ät] kalamajakool.ee
Ene Trepp loodusained 7.a ene.trepp [ät] kalamajakool.ee
Eva Veltri loodusained   eva.veltri [ät] kalamajakool.ee
Eve Veltri füüsika, matemaatika VKL eve.veltri [ät] kalamajakool.ee
Heli Toomejõe klassiõpetaja 3.a heli.toomejoe [ät] kalamajakool.ee
Ingrid Kaups matemaatika, klassiõpetaja 2.c ingrid.kaups [ät] kalamajakool.ee
Irena Volkova vene keel 8.b irena.volkova [ät] kalamajakool.ee
Jaana Loorents klassiõpetaja 3.b, 6.b jaana.loorents [ät] kalamajakool.ee
Katerina Alfavitskaja klassiõpetaja 1.b katerina.alfavitskaja [ät] kalamajakool.ee
Karolin Leppik klassiõpetaja 2.b karolin.leppik [ät] kalamajakool.ee
Katrin Leete Muusika   katrin.leete [ät] kalamajakool.ee
Kertu Müür klassiõpetaja 4.a kertu.muur [ät] kalamajakool.ee
Kersti Pära klassiõpetaja, inglise 4.b kesti.para [ät] kalamajakool.ee
Kristina Ruuse inimeseõpetus 8.a huvijuht [ät] kalamajakool.ee
Liis Lindma klassiõpetaja 1.a liis.lindma [ät] kalamajakool.ee
Margarita Vähejaus  vene keel 5.a margarita.vahejaus [ät] kalamajakool.ee
Khrystyna Lytovchenko inglise keel   kristina.lytovchenko [ät] kalamajakool.ee
Piret Kõõra tants    piret.koora [ät] kalamajakool.ee
Reet Laurisson  eesti keel ja kirjandus 6a reet.laurisson  [ät] kalamajakool.ee
Tarvo Läll kehaline kasvatus 9 tarvo.lall [ät] kalamajakool.ee
Triin Lääne muusika 9, 5b triin.laane [ät] kalamajakool.ee
 Tuuli Juks kunst 4.c tuuli.juks [ät] kalamajakool.ee