6 413 118 ; E-post: kool [ät] kalamajakool.ee

Koolivorm

Kalamaja Põhikoolil on oma sümboolika ning koolivorm. Kooli sümboolikaga vormi elemente kannavad õpilased igapäevaselt, pidulikel sündmustel ning kooli esindades. Soovituslik on valida vest või tütarlastel pihikseelik.

Koolivormi ettetellimiskeskkonna kevadine tellimisperiood on 01.04-26.06 ja tellimused saadetakse kooli. Kooli saatmise tähtaja kohta info on ettetellimiskeskkonna avalehel.

Sügisene tellimisperiood on 01.09 – 20.09 ja tellimused saadame kooli. Kooli saatmise tähtaja kohta info on ettetellimiskeskkonna avalehel.

Koolivormi ettetellimiskeskkonna link siin: https://koolivorm.norrison.ee/682-kalamaja-pohikool

Koolivormi tellimiseks on avatud E- pood aastaringselt, link siin: https://norrison.ee/et/content/23-koolivormi-e-pood

NB!
Kui tellida koolivorm ettetellimiskeskkonnast, siis on kindel, et saadaval on kõik tooted. Kahjuks e-poes ei pruugi alati olla soovitud toodet ja suurust, kuna need võivad sealt otsa saada.

Kalamaja Põhikooli koolivormi esemed

Mõõdutabel asub siin

Marati koolivorm

Koostöös Maratiga avatakse  1.10.2022 kaheks nädalaks (kuni 14.10.2022) Kalamaja Põhikooli logoga kooliriiete tellimise võimalus.
 
Valikus dressipluusid, kleidid, t-särgid, lips, kootud mütsid. Kõik tooted Kalamaja Põhikooli kirjaga ja tellimused saadetakse meie kooli (tellimusele kindlasti märkida õpilase nimi ja klass).

https://marat.ee/koolivorm/