6 413 118 ; E-post: kool [ät] kalamajakool.ee

Peale koolipäeva

Kalamaja Põhikooli sisekorrareeglid peale - õppetööd

Õueala ja spordiväljakud

Kooli hoov ja korvpalliväljakud on kõigile vabalt kasutatavad tööpäevadel 16.00 - 20.00. Võrkpalliväljaku kasutamiseks palun ennast registreerida kooli majandusjuhataja juures. Jalgpalliväljak tasuline. Kõik külalised koolihoovis peavad järgima heakorda ja ei tohi segada õppetööd.

Koolimajas sees

Kalamaja Põhikooli ruume ja väljakuid on võimalus huvilistel rentida treeningute, loengute, seminaride jm. ürituste läbiviimisel. Heaperemehelikul kasutamisel, vabadel aegadel ja kokkuleppel kooli juhtkonnaga on see võimalik. Selleks palun võtke ühendust kooliga, leppige kokku aeg ja seejärel saame rääkida Teid huvitavast ruumist, väljakust, ajast. Rendime klassiruume (12 eur/h), võimlat (19 eur/h), aulat (19 eur/h) ja jalgpalliväljakut (22 eur/h) . Jalgpalliväljakut rendime peamiselt laste - ja noorte rühmadele. Täpsema maksumuse saate, kui võtate kooliga ühendust.

Rentnik peab olema tutvunud ja täitma tuleohutus -ja turvalisuse eeskirju, kooli heakorda ja kooli kodukorda. Koolimaja uks on suletud tööpäevadel alates kell 16.00 siseneda saavad vaid kooli töötajad, õpilased ja kooli ruume kasutavad rentnikud 15 min varem ja 30 min hiljem rendilepingus kokkulepitud ajast.

Tundidevälisel ajal koordineerib, jälgib ja aitab korda hoida kooli territooriumil ning kooli ruumides

Kalamaja Põhikooli valvur Loore Pantalon.

Info majandusjuhatajalt või telefonil 56882810.
Viimati muudetud: 06 September 2021