6 413 118 ; E-post: kool [ät] kalamajakool.ee

Kooli visioon

 

Kalamaja Põhikooli visioon on olla mitmekülgset haridust andev silmapaistev teejuht Tallinna koolide seas.

Meie missioon

 

Kalamaja Põhikooli missioon on kasvatada loovaid, julgelt mõtlevaid, tegusaid ja vastutustundlikke kodanikke.

Meie suurim väärtus

 

Meie õpetajad kinnitavad kui ühest suust, et suurim väärtus on meie kooli sõbralik ja usaldusväärne kollektiiv.

Aastast 1915

 

Kalamaja Põhikool ehitati 1915 a. koolimajaks ja on olnud koolina kasutusel järjepidevalt üle 100 aasta. Vabriku tänava koolil on olnud 15 erinevat nime.

Kiusamisest vabaks kool

Tere sõber!

Sinuga on tore koos maailma avastada.
Hoia ikka meeles, et hea kaaslane on:
- salliv, hooliv,
- austav ja julge.

Sõber Karu

Kaasaegne õpikeskkond

Koolimaja sai praeguse välimuse 2008. aastal, kui maja põhjalikult renoveeriti? Ka sel suvel värviti üle klassiruumide seinad, vahetati paljud põrandakatted ja värskendati üldilmet.

Kooli spordiväljakud

Koolil on avar ja eraldatud hoov, kus lapsed saavad puhata, sportida ja mängida. Eriliseks teeb koolihoovi park-staadion, mis tähendab seda, et koolihoovi pargist on kujundatud sportimiskeskus.

Koroonaviiruse COVID-19 info

Kalamaja Põhikool järgib seoses uue koroonaviiruse levikuga Terviseameti soovitusi. Palume, et need vanemad, kelle lapsed on hiljuti viibinud Itaalias, Kanaari saartel, Hiinas või teistes Aasia riikides, annaksid endast märku klassijuhatajale.Terviseamet soovitab, et nimetatud piirkondades reisinud lapsed ja  nende vanemad viibiksid võimaluse korral 14 päeva kodus ja jälgiksid pereliikmete tervislikku seidundit. Kui esineb palavik, köha või hingamisraskused, soovitatakse võtta kohe ühendust perearstiga. Info õppesisu, tunnikirjelduste ja ülesannete kohta on kättesaadav eKoolis.

Lisainfot leiab Terviseamet kodulehelt https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus
https://www.terviseamet.ee/et/uudised/terviseamet-hiinast-ja-pohja-itaaliast-saabunutel-tuleks-voimalusel-2-nadalat-kodus-pusida.

Olukord koolis ei nõua erakorralisi meetmeid. Kuid arvestades grippi haigestumise hooajalist tõusu, pöörame rohkem tähelepanu piisknakkuste leviku ennetamisele.

Hoidkem enda ja lähedaste tervist!
Viimati muudetud: 28 Veebruar 2020